פגישת ייעוץ עיצוב פנים לבית

פגישת ייעוץ עיצוב פנים, כי העולם שלנו משתנה

העולם שלנו משתנה, ההתייחסות לבית שלנו משתנה ואיתו גם ההתייחסות לעיצוב הבית. המושג "לצאת לעבודה" משתנה, כמו גם המושג "לצאת לחופשה". כפי שזה נראה כרגע, בעתיד שמתחיל ממש עכשיו, "ביתינו הוא מבצרינו", זו לא סתם סיסמא. והבית הזה, צריך לספק את כל מכלול הצרכים שלנו וגם להיות נעים ונוח ומרווח ויעיל. מאוד יעיל…גם אם הוא קטן. פגישת ייעוץ עיצוב פנים מיועדת להתאים את הבית או העסק שלכם לצרכים שלכם.

  שמי ענבל קרקו ואני מעצבת פנים, מומחית לתכנון ועיצוב פנים, מומחית לדירות קטנות ולהפיכת חללים ביתיים לפונקציונאליים ונעימים יותר

מניסיון של מאות פרויקטים, אני יודעת איך להפוך את הבתים/דירות שלכם למועילות יותר, נוחות יותר, נעימות יותר, מותאמות יותר לכל הצרכים שלכם: עבודה, מנוחה, פעילות גופנית, משחק לילדים. ואת כל זה לעשות בחללים הקיימים, מבלי להחליף בית. פגישת ייעוץ עיצוב פנים היא הצעד הראשון. 

העולם שלנו צועד לקראת עבודה מהבית

רובנו נזדקק ממש בקרוב, אם לא כבר עכשיו, למקום בבית שבו אנחנו יכולים לעבוד בשקט, להתרכז, לאחסן את המחשב ואת חומרי העבודה שלנו. אבל לא כולנו ערוכים לכך. לא לכולנו יש דירות גדולות דיין. אז בואו תדמיינו לרגע שיש לכם מקום כזה בבית הנוכחי שלכם. אתם קמים בבוקר, לוקחים את הילדים למסגרות שלהם. עושים כוס קפה, פותחים ארון, שולפים שולחן עבודה, מחשב. הקלסרים מולכם, הטלפון כאן וכל מה שאתם צריכים כדי לעבוד. אחר הצהריים, דקה לפני שהילדים חוזרים, אתם סוגרים את המחשב, דוחפים את השולחן, סוגרים את הארון, ומתפנים לילדים. בערב, אחרי שהילדים הלכו לישון, אתם פותחים שוב כדי להשלים שעתיים נוספות של עבודה. נשמע חלום?

אז מה אני מציעה לכם? פגישת ייעוץ עיצוב פנים לבית או לעסק שלכם

פגישה שמטרתה לעזור לכם להבין איך אפשר להפוך את הדירה או הבית הנוכחי שלכם, לכזה שיהיה לכם כייף להיות ונוח לעבוד בו. אם יש לכם עסק קטן, אולי יש דרך לנהל אותו מהבית, ועל הדרך נטפל בכל הפינות הקטנות שהזנחתם כל כך הרבה שנים. אני אעזור לכם להפוך את הבית שלכם לכזה שבבוקר משמש אתכם לעבודה ואחר הצהריים משמש את הילדים כאיזור משחקים ובערב משמש שוב אתכם המבוגרים למנוחה, לרגיעה. בית שהכול נמצא בו במקומו, שמותאם לכל המשפחה, גם לכלב ולחתול, בית שלכווולם נעים להיות בו. נשמע לכם חלום? זה חלום שאפשר להגשים. והוא מתחיל בשעתיים של ייעוץ עיצוב פנים שמטרתם "לסדר לכם את הראש". לדוגמא לפגישה כזאת לחצו כאן

בפגישת הייעוץ נתמקד בנושאים הבאים:
 • מציאת דרך לייצר חלל עבודה נעים ונוח בבית שלכם.
 • שינויים ביתר חללי הבית. אתם תגידו על מה חשבתם, אני אגיד לכם אם זה ישים ואחשוב איתכם על אופציות נוספות. 
 • הגדרת סגנון אחיד לבית שלכם וכיצד יוצרים הרמוניה, חמימות וביתיות בחלל
 • העמדת ריהוט אופטימאלית בדרך שתפתח את החלל ותגדיל אותו
 • ייעוץ בנושא תאורה
 • ייעוץ בנושא חומרים: עץ, אבן, אריחים, זכוכית וכו'- מה נכון לבית שלכם?
 • ייעוץ בנושא גוונים כולל בחירה של גוונים לקירות ממניפת צבעים, גווני רובה וכדומה
 • ייעוץ בנושא פנג שואי: איך להכניס אנרגיות נעימות לבית שלכם ולחזק בו את הבריאות והשפע
 • הערכת עלות, של אותו שיפוץ והגדרת תקציב ריאלי לשיפוץ/עיצוב
  בפגישת הייעוץ ל עיצוב הבית תקבלו המון ידע

  תקבלו ממני ידע שחסר לכם כרגע כדי לקחת החלטות נכונות בנוגע ל עיצוב הבית שלכם, כי אני רואה דברים שאתם לא רואים. בסיומה תקבלו ממני סיכום בכתב. כולל הערכה של עלויות. במידה ותירצו להתקדם לבדכם (למשל במיקרים של עיצוב דל תקציב), הידע הזה יחסוך לכם טעויות, עגמת נפש, עצבים, הוצאות מיותרות ואכזבות. במידה ותחליטו להתקדם איתי, אקזז לכם את עלות הפגישה מעלות הפרויקט.

  לגלריית פרויקטים בעיצובי לחצו כאן. 

לקוחות ממליצים:

"כל כך חשוב שמעצבת תהיה קשובה כמוך גם לדברים הנרמזים, אלה שלא נאמרים בפירוש, ולהבין את הלקוחות דרך הלב. ואין ספק שבתהליך כל כך אישי ואינטימי כמו עיצוב הבית, האישיות המאוזנת והבריאה שלך, היא עמוד תווך שמאפשר ללקוחות לסמוך עלייך ולאפשר לך לברוא עבורם בית חדש".
רותי, תל אביב

"ענבל היקרה
תודה מקרב לב על הייעוץ ל עיצוב הבית שלנו. תודה על המקצועיות, על העיניניות, על ההכוונה.
את הבנת והתחברת לאישיות שלי והבאת אותה לידי מימוש
היית לי מעולה, זמינה לי, נכונה לי
ועל הכול תודה רבה "
מירי מלכי, רעננה

"ענבל,
ברצוני להודות לך על שעות הייעוץ , ההכוונה והסיוע  בגיבוש ההמלצות לקראת עבודות השיפוץ בביתי. במהלך פגישתנו הפגנת מקצועיות רבה והקשבה לצרכי תוך מתן טיפים ורעיונות לחידוש ושיפור. בנוסף, סייעת לי בהכנת כתב הכמויות אשר סייע במהלך בחירת המוצרים השונים וחישוב השטחים. פגישת הייעוץ תרמה לי רבות ועל כך אני מודה לך"
חיננית וייס, שהם

לפרויקטים שלי, לחצו כאן

להמלצות עליי לחצו כאן

לפרטים נוספים, צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ואני אשמח להתקשר אליכם
ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי
050-2005145

פגישת ייעוץ עיצוב הבית, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

זאת אני, לקריאה אודותיי, לחץ כאן

לטיפים נוספים בוידאו לחץ כאן

פגישת ייעוץ עיצוב הבית, לפני ואחרי חלל עבודה, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

לפני ואחרי, חלל עבודה שעיצבתי בבית ברחובות

פגישת ייעוץ עיצוב הבית, לפני ואחריפינת עבודה בסלון דירה קטנה, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

אזור עבודה בסלון בדירה בפתח תקווה

לעמוד הפייסבוק שלי לחץ כאן

לצפייה בפרויקטים שלי לחץ כאן

Call Now Button