עיצוב פנים יוקרתי לבני 50 פלוס

עיצוב פנים יוקרתי כשאנו רוצים שהבית ירגיש כמו מלון...

עיצוב פנים יוקרתי לבית הוא חלום שמשותף לרבים בני 50 פלוס. השלב הזה בחיים שבו הקן מתחיל להתרוקן. התחושות שמתלוות לשלב זה בין השאר הן: ריקנות, עצב, געגוע. מצד שני זו הזדמנות גדולה לדאוג סוף סוף לעצמכם, כי עכשיו תורכם !
רבים מלקוחותיי רואים בשלב הזה הזדמנות לשינוי בחיים. להתחלה חדשה, שנעשית דרך השינויים בבית. כל החיים דאגתם לכולם, הילדים תמיד היו בסדר עדיפות ראשון. עכשיו כשהמצב הכלכלי טוב יותר, זה הזמן להשקיע בעצמכם. זה הזמן להתחדש, להתפנק, להכניס אור, צבע  ואנרגיות חדשות לבית ודרך זה גם לחיים. לשלב חיים זה אני קוראת "עכשיו תורי". זהו סוג הלקוחות שאני הכי אוהבת ושהתמחיתי בעבודה עימם. כתבה זו עוסקת בעיצוב פנים לבני 50 פלוס.

אחרי גיל 50 הצרכים בבית משתנים

כשהילדים עוזבים, אתם נותרים עם חדרים מיותמים עמוסים ברהיטים שכבר אינם רלוונטיים. אחת האפשרויות היא לוותר על חדר אחד. לטובת הגדלת הסלון, פינת אוכל גדולה, מטבח גדול יותר או סוויטת הורים מפנקת. מצד שני יש נכדים, שלעיתים רוצים לבוא לישון אצל סבא וסבתא. או ילד שגר רחוק מההורים ורוצה לבוא לסוף שבוע עם בת זוגו. אז אולי כדאי לעצב חדר לאירוח. בנוסף, יש לכם יותר פנאי לעיסוקים שלכם ולתחביבים. אז מדוע לא להפוך את אחד החדרים לחדר עבודה מפנק? או לחדר התעמלות? או לחדר לנכדים? ראו למשל איך הפכתי חדר בדירה בנס ציונה לחדר לנכדות. רוצים לראות את הדירה הזאת? לחצו כאן.

עיצוב פנים דירה בנס ציונה, מבט נוסף לחדר הנכדות משולב בחדר עבודה, ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי
חדר עבודה שהוא גם חדר לנכדות בבית של סבא וסבתא

התאמת הבית לאירוח המשפחה בסופי שבוע

הילדים שעזבו חוזרים עם בני הזוג ואחר כך גם עם ילדיהם. ואתם צריכים להאכיל הרבה יותר פיות. לכן עיצוב פנים יוקרתי לגיל 50 פלוס, חייב לכלול פינת אוכל גדולה ונפתחת הממוקמת במקום מרכזי בבית. חשוב לתכנן מטבח מרווח ונוח לבישול. כזה שמקל על הכנת האוכל לכל המשפחה שרק הולכת וגדלה.

עיצוב פנים במרכז של בית שמח, פינת האוכל,ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי
פינת אוכל מרווחת ונפתחת. לפרויקט השלם לחץ על התמונה

תכנון מקומות אחסון חכמים

תמיד יש חפצים שמסתובבים ככה סתם בבית, מבלי שיהיה להם מקום משלהם. זה הזמן לדאוג אחת ולתמיד למקומות אחסון ולפתור סוף סוף את בעיית הבלגן. כי עכשיו, כשהילדים כבר לא כאן אין תירוצים ויש שפע של מקום. תמיד אפשר לדאוג למקומות אחסון נוספים, כמו למשל ניצול החלל מתחת למדרגות. לכתבה על מקומות אחסון לחצו כאן.

עיצוב תאורה -נושא חשוב, במיוחד לבני 50 פלוס 

עכשיו, כשהראיה כבר לא מה שהייתה פעם, תפרגנו לעצמכם תאורה מתאימה. לקריאה, לעבודה במטבח וביתר חדרי הבית. חשוב לדאוג לתאורת עבודה חזקה במטבח. כזו שמאירה את משטחי העבודה ולא תלויה ממרכז המטבח (כי אז אתם עושים צל על משטח העבודה). כדאי לדאוג לתאורה רכה אך מספקת גם  בפינת האוכל. ולתאורת קריאה מעל כורסת הטלוויזיה וליד המיטה. בנוסף כדאי לדאוג לכך שכל התאורה תהיה בגוון אור חמים ומזמין ולא קר ומנוכר. וכמובן, שגופי התאורה יהיו יפים ותואמים זה לזה. כדי שיהיה יפה ונעים.  למאמר על עיצוב תאורה לחצו כאן.

עיצוב פנים כפרי קל| משטח שחור עם עורקים במטבח| ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי
משטחי עבודה רחבים במטבח. לפרויקט השלם לחץ על התמונה

 

חשיבה גם על העתיד- תכנון בית נגיש

זה אמנם נושא שאנחנו אוהבים להדחיק. אבל כדאי לזכור ששיפוץ לא עושים כל שנתיים. אז אם כבר משפצים או מתכננים, מומלץ להנגיש את הבית גם לכיסא גלגלים (בתקווה שלא תצטרכו). מומלץ להרחיב פתחים, לותר על מסדרונות ארוכים ומתעקלים. לטפל במפלסים עם הפרשי גבהים, ליצר רמפה ביציאה לחצר ולהנגיש מקלחת אחת לפחות. לכתבה על עיצוב בית נגיש לחצו כאן.

להיות בבית, להרגיש בחופשה

עיצוב פנים יוקרתי הוא לא רק פונקציונאלי. הוא חייב לגעת גם בתחושות, לעשות לכם טוב על הלב. איך עושים זאת? מעצבים חדר שינה כמו בבית מלון. בחרו בגוונים מרגיעים, בבדים בהירים ובווילונות מתנפנפים. בשטיחים עבים ורכים, בספות ומיטות רכות ומפנקות. בתאורה רכה ונעימה, במערכת שמע איכותית שתשמיע צלילים מרגיעים. וביחידות אחסון שיפתרו אחד ולתמיד את כל הבלגן.

עיצוב בית פרטי יוקרתי ביישוב אירוס, חדר שינה מבט מול המיטה, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי
חדר שינה מעוצב כמו בבית מלון. לפרויקט השלם לחץ על התמונה

כיצד עיצוב הבית משפיע על מצב הרוח?

מניסיון עם מאות לקוחות. אני כל פעם נוכחת מחדש עד כמה עיצוב פנים מוצלח משפיע על תחושת האושר הכללית של האדם. הבית שלכם הוא המקום הכי חשוב בעולם עבורכם. המקום הראשון שאתם רואים בבוקר. המקום שאליו אתם חוזרים כל יום. המקום שנמצאים בו האנשים הכי אהובים. ועכשיו יותר מתמיד: ביתכם הוא מבצרכם. המקום שבו אתם מרגישים מוגנים. אז חשוב שתפרגנו לעצמכם בית או דירה המעוצבת בדיוק בשבילכם. בסגנון ובטעם שלכם, בגוונים שמרגיעים אתכם או מעוררים אתכם. דירה או בית מוארים, מרווחים ומפנקים יכניסו לחייכם אור, צבע ואנרגיות חדשות. הקשיבו למה שאומרת חנה בסרטון שמשמאל, כמה כייף היא מרגישה מאז שנכנסה לדירה החדשה.

מה עושים עם  ההוצאה הכספית, הלכלוך והבלגן שכרוך בשיפוץ?

אתם בוודאי חוששים מהלכלוך והבלגן שבשיפוץ. מבעלי מקצוע שירמו אתכם, מתהליך ארוך שרק ילך ויסתבך. אתם פוחדים לאבד שליטה על התקציב, שרק ילך ויגדל. והכי גרוע, אתם חוששים מתוצאה שלא תשביע את רצונכם. הפתרון לכל אלה הוא מעצבת פנים מומלצת, שתלווה אתכם יד ביד מתחילת התהליך ועד סופו.

מהי מעצבת פנים טובה?

מעצבת פנים טובה, תקשיב לכם באמת. "תיכנס לראש שלכם". תהיה סבלנית, בעלת ידע כישרון וניסיון. מעצבת פנים טובה תכין לכם סקיצות תלת ממדיות ותעשה בהם שינויים עד שתתאהבו בבית שלכם. היא תכין תכניות עבודה עבור בעלי המקצוע. תלווה אתכם לרכישות בחנויות שמוכרות מוצרים איכותיים בתקציב שלכם. ותסייע לכם לבחור פריטים שהם בטעם שלכם.
תהיה סבלנית. כי לפעמים קשה לכם להחליט, היא תכין כתב כמויות שיגדיר את התקציב ותדאג לכך שלא תחרגו ממנו. ולבסוף, תפקח על העבודה ותהיה שם מול בעלי המקצוע במקומכם.
היא תפטור אתכם מכל הבלגן ובלבולי המוח
אתם צריכים מעצבת פנים ישרה ואמינה, שתוכלו לסמוך עליה ב- 100 אחוז. כי אתם מפקידים בידיה את הנכס הכי חשוב לכם. הבית שלכם. והכי חשוב, מעצבת פנים טובה, תייצר עבורכם את התוצאה הכי יפה, נוחה ומפנקת והכי לטעמכם.
לצפייה בפרויקטים שלי לחצו כאן.  

התמחות בעיצוב פנים ללקוחות מעל גיל 50

עיצבתי דירות ובתים למאות לקוחות מרוצים (לצפייה בהמלצות עלי לחצו כאן).
אז אם עכשיו תורכם, צרו קשר טלפונית או מלאו את הפרטים למטה ואני אשמח לחזור אליכם.

 ענבל קרקו, מעצבת פנים, מומחית לעיצוב לבני 50 פלוס
לפרטים צרו קשר:  050-20005415

שאלות שכיחות על עיצוב פנים יוקרתי לבני 50 פלוס:

מה שמאפיין עיצוב פנים יוקרתי הוא חוסר הפשרות והשאיפה לשלמות. הוא בדרך כלל מבוקש בשלב בחיים בו כבר יש את המשאבים הכלכליים לשם כך. 

עיצוב פנים יוקרתי דורש שנים של ניסיון והבנה מעמיקה בעיצוב בתים על המערכות השוות שהם מכילים: מיזוג, חשמל, אינסטלציה, אור קול ועוד. 

תוכן עניינים

Picture of ענבל קרקו

ענבל קרקו

נעים להכיר. שמי ענבל קרקו ואני מעצבת פנים משנת 2009.

הגעתי לעיצוב פנים אחרי שנים של עיסוק באמנות בכלל ובציור בפרט;

יצירתיות זו התכונה הדומיננטית שלי. הגעתי למקצוע הזה, כי מה שמפחיד אתכם מרגש אותי. מה שאתם רוצים שיהיה מאחוריכם, הוא בדיוק האתגר והסיפוק שלי.

כן, כזאת אני, "משוגעת" על שיפוצים ובדיוק במקצוע הנכון.

דילוג לתוכן