תהליך העבודה

בין אם מדובר בשיפוץ וילה יוקרתית, עיצוב דירה בפרויקט, עיצוב חנות או משרדים, תהליך העבודה הוא אותו תהליך והוא כולל את השלבים הבאים:

 1. פגישת הכרות בפגישה זו נכיר אחד את  השני, אקשיב לצרכים ולרצונות שלכם ואציג בפניכם את דרך העבודה שלי. בהמשך לאותה פגישה, אתם תשלחו לי דוגמאות לעיצובים שאתם אוהבים, כדי שאבין את הסגנון הייחודי שלכם. 
 2. הצעת מחיר לעיצוב פנים–  תקבלו הצעה מפורטת ומנומקת לעיצוב החלל שלכם.
 3. ייעוץ פנג שווי לחלל במידה ותירצו  בכך, אשמח לבדוק מה אומרת תורת הפנג שואי על התכנון הנוכחי של החלל ואילו שינויים מומלץ לעשות בו על מנת לשבח את הנכס ולקדם את נושאי השפע הזוגיות ומערכות היחסים בכלל בית. במידה ואינכם מעונינים בפנג שואי, נתקדם ישירות לשלב הבא. 
 4. שלב התכנון הרעיוני – תכנית תלת מימדית – לאחר שהבנתי את מה שאתם רוצים ואת הסגנון הרצוי לכם, אכין תכנית תלת מימדית של הדירה או של החלל המיועד לעיצוב. התכנית כוללת ריהוט, נישות והנמכות גבס,  והיא כוללת 2 אופציות לבחירתכם. תוכנית זאת מטרתה – לנצל את החלל בצורה מקסימאלית לתועלתכם. למצות את מקומות האחסון בדירה, להכניס מה שיותר אור טבעי לתוכה ולהוות בסיס לתכנון התאורה. מתוכנית זו יגזרו תוכניות העבודה, תכנית החשמל וכתב הכמויות. על התכנית הזאת נעבוד ביחד עד שתרגישו שזה הבית עליו חלמתם. 
 5. תכניות לביצועסט של תכניות דו מימדיות, מקצועיות, המשורטטות בשפה אדריכלית, על פיהן יישמו בעלי המקצוע השונים את העיצוב שהוחלט על ידינו:
  • תכניות הריסה, בניה ואינסטלציה- מתארות מיקום של קירות, כלים סניטריים וכוללות מידות וגבהים.
  • מבטים וחתכים אנכיים של המבנה להבהרה של העיצוב לקבלן הבניה.
  • תכנית חשמל ותאורה- כוללת מיקום של גופי תאורה, שקעים ומתגים, מידות וגבהים. 
  • תוכנית נישות והנמכות גבס- כוללת מידות מדויקות והנחיות לקבלן הגבס.
  • תוכניות נגרות- כוללות את כל המידע לנגר, לבניה של ארונות ושאר חפצי הנגרות.
  • תוכנית ריצוף ופריסות של חדרי אמבטיות- המבהירות מיקום של ברזים, סוגי חיפויים ואופן הנחתם על הקירות.
 6. כתב כמויותזהו מסמך הנבנה על סמך תכניות העבודה והוא מהווה את הבסיס להערכת התקציב לשיפוץ כולו. כתב הכמויות מגדיר את כל מרכיבי השיפוץ/הבניה באופן כמותי ועם מחירים. על פיו ניתן לפנות לבעלי המקצוע ולקבל הצעות מחיר מדויקות שניתן להשוות ביניהן. כתב הכמויות יאפשר לכם לדעת בשלב מאוד מוקדם של התהליך, האם  אנחנו עומדים בתקציב שהגדרתם, או שצריך לעשות שינויים ולהגדיר סדרי עדיפויות. 
 7. בחירת בעלי המקצועאשמח לסייע בהבאת באנשי מקצוע מעולים ואמינים שעימם אני עובדת ועליהם אני סומכת במטרה לאפשר לכם לבחור לשכור את שירותיו של הטוב ביותר עבורכם. 
 8. ליווי בבחירת חומרים בשלב הזה אני אלווה אתכם לחנויות המתאימות לצרכיכם ולתקציבכם ואסייע לכם לקחת את ההחלטות, כי "עיניים מקצועיות", רואות אחרת. בכך אני אחסוך לכם המון "ריצות", המון התלבטויות וגם כסף. 
 9. ניהול הפרויקט ופיקוח עליון על תהליך הבניה או השיפוץ עד לסיומו – הקפדה על עבודה על סמך התכניות, תיזמון בעלי המקצוע השונים, הקפדה על דיוק בפרטים – הכול כדי שתוכלו לקבל את בית חלומותיכם בסוף, אבל להיות חופשיים מדאגה כבר מההתחלה.
 10. "הלבשת הבית" – הום סטיילינג. זהו השלב המהנה  בתהליך, הבית שלכם לובש צורה וצבע, רהיטים, ווילונות שטיחים, ואביזרים. כל אלו נותנים את המגע הסופי. גם כאן אלווה אתכם ואכוון אתכם בחנויות המתאימות ואלווה אתכם עד שהבית שלכם יהיה "מוכן להצטלם".
Call Now Button