עיצוב בית, שיפוץ וילה או דירה או עיצוב דירה מקבלן, מתחילים בשיחה בינינו:  

תהליך העבודה של עיצוב בית מתחיל בשיחת טלפון בה אתן לכם פרטים ראשוניים. בהמשך נתקדם לפגישת הכרות. בפגישה זו נכיר אחד את  השני, אקשיב לצרכים ולרצונות שלכם, נשוחח על יתכנות ותקציב ואציג בפניכם את דרך העבודה שלי. בהמשך לאותה פגישה, אתם תשלחו לי דוגמאות לעיצובים שאתם אוהבים, כדי שאבין את הסגנון הייחודי שלכם. זו תהיה ההשראה שלי לפרויקט שלכם. כדי להבין בדיוק איך השראה הופכת ליצירה לחצו כאן. במידה ותהיו מעונינים בייעוץ כבר בשלב הזה, נוכל לבצע את הפגישה בבית שלכם, עם התכניות, במהלכה אציע לכם מספר רעיונות תיכנוניים, אתן ייעוץ בנושא חומרים, גוונים, בעלי מקצוע ואענה לכל שאלה שלכם. בסופה של פגישה זו אערוך עבורכם תקציב ראשוני, כדי שתבינו על איזה סדר גודל של תקציב אנחנו מדברים. להבדיל מפגישת היכרות, פגישת ייעוץ לעיצוב הבית היא פגישה בתשלום. 

הצעת מחיר לעיצוב בית – הבית שלכם

תקבלו הצעה מפורטת ומנומקת לעיצוב בית בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם. ההצעה מודולרית ומפורטת על פי תהליך העבודה עיצוב פנים : תכנון בתלת מימד, עם או בלי פנג שואי, תכניות עבודה, כתב כמויות, פגישות בחנויות ופיקוח עליון.

ייעוץ פנג שואי לחלל שלב מומלץ בעיצוב בית

במידה ותירצו  בכך, אשמח להציע ייעוץ  פנג שואי  לבית שלכם ולתכנן אותו בהתאם לכך. בית שמתוכנן על פי הפנג שואי, הוא בית שמקדם בריאות, שפע כלכלי, זוגיות טובה ומערכות יחסים טובות. במידה ואינכם מעונינים בפנג שואי, לא חובה. ת לשלב הבא. 

שלב התכנון הרעיוני – עיצוב בית בתלת מימד והדמיות

לאחר שהבנתי את מה שאתם רוצים ואת הסגנון הרצוי לכם, אכין תכנית תלת מימדית של הדירה או של החלל. זהו בעיני החלק הכי חשוב בתהליך העבודה של עיצוב בית. המודל התלת מימדי, אותו תיראו מכל זוית אפשרית, כולל שינויים בקירות, העמדת ריהוט, קירות דקורטיבים, נישות, מעט תאורה והנמכות גבס. בדרך כלל אכין 2 אופציות לבחירתכם. תוכנית זאת מטרתה – להראות לכם כיצד ניתן לנצל את החלל בצורה מקסימאלית לתועלתכם: למצות את מקומות האחסון בדירה, להכניס מה שיותר אור טבעי לתוכה ולהוות בסיס לתכנון התאורה. מתוכנית זו יגזרו תוכניות העבודה, תכנית החשמל וכתב הכמויות. אחרי שעיבדנו ביחד את המודל התלת מימדי, כולל שינויים on line שיתבצעו בנוכחותכם, אשלח לכם מצגת לאישור, בה תיראו את כל חללי הבית מזויות שונות. לחצו כאן כדי לראות דוגמא של מצגת עיצוב בית בתלת מימד של אחד מלקוחותיי. לחצו כאן כדי לראות עיצוב פנים מודרני של בית בהדמיות תחילה ואחר כך במציאות. בסיום שלב זה, תהיו בטוחים ורגועים שזהו הבית שחלמתם עליו. על מנת להבין טוב יותר את הערך של עיצוב בתלת מימד, אני ממליצה שתצפו בסרטון שמופיע בעמוד זה מצד שמאל למעלה. 

השלב הבא בעיצוב בית: הכנסת תכניות לביצוע מפורטות, המשורטטות בשפה אדריכלית, על פיהן יישמו בעלי המקצוע השונים את העיצוב שהוחלט על ידינו:

תכניות לביצוע כוללות: תכניות הריסה, בניה ואינסטלציה- מתארות מיקום של קירות, כלים סניטריים וכוללות מידות וגבהים.
מבטים וחתכים אנכיים של המבנה להבהרה של העיצוב לקבלן הבניה.
תכנית חשמל ותאורה- כוללת מיקום של גופי תאורה, שקעים ומתגים, מידות וגבהים. 
תוכנית נישות והנמכות גבס- כוללת מידות מדויקות והנחיות לקבלן הגבס.
תוכניות נגרות- כוללות את כל המידע לנגר, לבניה של ארונות ושאר חפצי הנגרות.
תוכנית ריצוף ופרישות של חדרי אמבטיות- המבהירות מיקום של ברזים, סוגי חיפויים ואופן הנחתם על הקירות.
ועוד

ניהול תקציב של עיצוב בית באמצעות כתב כמויות

כתב כמויות הוא מסמך אקסל שאני מכינה סמך תכניות העבודה והוא מהווה את הבסיס להערכת התקציב לשיפוץ כולו. כתב הכמויות מגדיר את כל מרכיבי השיפוץ/הבניה באופן כמותי. על פיו ניתן לפנות לבעלי המקצוע ולקבל הצעות מחיר מדויקות שניתן להשוות ביניהן. לקריאה נוספת על כתב כמויות לחצו כאן. כתב הכמויות מכיל את עבודת השיפוצניק, אבל לא רק, הוא מכיל גם ריהוט, תאורה, וילונות, ארונות, עד לרמת הידיות. את עמודת המחיר בכתב הכמויות אני ממלאה על סמך ניסיוני מפרויקטים קודמים, כך שבסיום הכנת כתב הכמויות תהיה לנו הערכה ריאלית לעלות הפרויקט כולו. במילים אחרות, תדעו כמה עולה עיצוב בית, ולא סתם בית, בית החלומות שלכם.  

השלב הבא בעיצוב בית : בחירת בעלי המקצוע 

אשמח לסייע בהבאת באנשי מקצוע מעולים ואמינים שעימם אני עובדת ועליהם אני סומכת, במטרה לאפשר לכם לשכור את שירותיו של הטוב ביותר עבורכם. בעלי המקצוע שלי הם צוות מובחר שנבחר על ידי על סמך שקלול של גורמים בינהם אמינות, מקצועיות, שירותיות ומחיר. במידה ותירצו בכך, תוכלו להביא אתם את בעלי המקצוע כמובן.  לטיפים לבחירה של קבלן שיפוצים, לחצו כאן. 

השלב הבא בעיצוב בית : ליווי בבחירת חומרים

 בשלב הזה אני אלווה אתכם לחנויות המתאימות לצרכיכם ולתקציבכם ואסייע לכם לקחת את ההחלטות, כי "עיניים מקצועיות", רואות אחרת. בכך אני אחסוך לכם המון "ריצות", המון התלבטויות וגם כסף. ההדרכה שלי ללקוחותיי, כשאנחנו נמצאים בחנויות עיצוב הוא לבחור עם הלב ולא לחשוב. אני כבר אדאג לייצר את החיבור וההרמוניה בין הפריטים שייבחרו. 

ניהול פרויקט של עיצוב בית ובדיקת תאימות ביצוע עד לסיומו 

 בשלב העבודות, אני מגיעה לאתר הבנייה פעם עד פעמיים בשבוע בהתאם לצורך ומוודאת שהעבודה בשטח נעשית בדיוק על סמך התכניות. אני דואגת לתזמון בעלי המקצוע השונים, מקפידה על דיוק בפרטים, ענה לשאלותיהם ומדריכה אותם. כמו כן, אני נפגשת איתכם בבית וביחד אנחנו לוקחים החלטות תוך כדי תנועה – הכול כדי שתוכלו לקבל את בית חלומותיכם בסוף, אבל להיות חופשיים מדאגה כבר מההתחלה.

"הלבשת הבית" השלב האחרון בתהליך עיצוב בית

 הלבשת הבית או הום סטיילינג. זהו השלב המהנה  בתהליך עיצוב בית. הבית שלכם לובש צורה וצבע, רהיטים, ווילונות שטיחים, ואביזרים. כל אלו נותנים את הטאצ' העיצובי הסופי. גם כאן אלווה ואכוון אתכם בחנויות המתאימות עד שהבית שלכם יהיה "מוכן להצטלם". לקריאה נוספת על "הום סטיילינג" לחצו כאן. 

למידע נוסף עלי:
ענבל קרקו מעצבת פנים מומלצת 
לצפייה בבתים מעוצבים פרי עבודתי לחצו כאן
לצפייה בהמלצות עליי, לחצו כאן

רוצים להפגש? צרו קשר

ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי
050-2005415

 

 

סרטון הממחיש את תהליך העבודה הייחודי של ענבל קרקו 

תהליך העבודה עיצוב בית, בית שעיצבתי בגדרה, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

צילום מבית שעיצבתי בגדרה לצפייה בפרויקט המלא לחצו

ככה תיראו את הבית שלכם, ממש בתחילת עבודתנו

תהליך העבודה עיצוב בית, הצעת מחיר מסודרת ומפורטת לעיצוב פנים, ענבל קרקו מעצבת פנים מומלצת

הצעת מחיר מסודרת ומפורטת לעיצוב ביתכם

תהליך העבודה עיצוב בית, תוכניות לביצוע, ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי

תוכניות לביצוע

תהליך העבודה עיצוב בית, כתב כמויות כלי לעמידה בתקציב נתון, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

כתב כמויות, כלי לעמידה בתקציב נתון