עיצוב בית, תהליך העבודה בעידן הקורונה

עיצוב בית, שיפוץ וילה או דירה  מתחילים בשיחה בינינו בטלפון/בזום:  

תהליך העבודה של עיצוב בית מתחיל בפגישת הכרות (בטלפון או בזום). בפגישה זו אבין את הצרכים והרצונות שלכם ותראו לי תמונות של עיצובים שאתם אוהבים. זו תהיה ההשראה שלי לפרויקט שלכם. כדי להבין בדיוק איך השראה הופכת ליצירה לחצו כאן. במידה ותהיו מעונינים בייעוץ כבר בשלב הזה, נוכל לבצע פגישת ייעוץ. הפגישה תתקיים בבית שלכם. במהלכה אציע לכם רעיונות תיכנוניים ואתן ייעוץ בנושא חומרים, גוונים, בעלי מקצוע ותקציב. בסופה של פגישה זו אערוך עבורכם תקציב ראשוני, כדי שתבינו לאיזה סדר גודל של תקציב אתם צריכים להיערך. להבדיל מפגישת היכרות, פגישת ייעוץ לעיצוב הבית היא פגישה בתשלום. את הפגישה הזו נוכל לקיים לפי כללי הקורונה: מסכות, כפפות, 2 מ'. 

הצעת מחיר לעיצוב בית – הבית שלכם

תקבלו הצעה מפורטת ומנומקת לעיצוב בית בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם. ההצעה מודולרית ומפורטת על פי תהליך העבודה עיצוב פנים : תכנון בתלת מימד, עם או בלי פנג שואי, תכניות עבודה, כתב כמויות, פגישות בחנויות וליווי.

ייעוץ פנג שואי לחלל שלב מומלץ בעיצוב בית

במידה ותירצו  בכך, אשמח להציע ייעוץ  פנג שואי  לבית שלכם ולתכנן אותו בהתאם לכך. בית שמתוכנן על פי הפנג שואי, הוא בית שמקדם בריאות, שפע כלכלי, זוגיות טובה ומערכות יחסים טובות. במידה ואינכם מעונינים בפנג שואי, זה לא חובה. נוכל להתקדם לשלב הבא. 

שלב התכנון הרעיוני – עיצוב בית בתלת מימד והדמיות

בשלב הזה אכין תכנית תלת מימדית והדמיות. זהו החלק הכי חשוב בתהליך העבודה של עיצוב בית. את המודל התלת מימדי תיראו מכל זוית אפשרית. הוא ימחיש עבורכם בצורה הכי חיה את השינויים בקירות, בהעמדת הריהוט, בהנמכות למיזוג ועוד. במודל תיראו כיצד נמקסם את מקומות האחסון בדירה ונייצר תחושה של חלל מרווח. כיצד נענה על צרכי העבודה שלכם ואיך יראה הסיגנון של הבית המעוצב שלכם. את הפגישה הזו נערוך פרונטאלית או בזום, לבחירתכם. בכל מקרה, אשקף לכם את מסך המחשב שלי. אחרי הפגישה אבצע תיקונים בהתאם לבקשותיכם ואשלח לכם מצגת לאישור. לחצו כאן כדי לראות איך הדמיות עוזרות להמחיש את התיכנון.

השלב הבא בעיצוב בית: הכנת תכניות לביצוע, על פיהן יישמו בעלי המקצוע השונים את העיצוב שהוחלט על ידינו:

תכניות לביצוע כוללות את כל התוכניות הנחוצות לקבלן השיפוצים: הריסה, בניה, אינסטלציה וגבס. 
תכניות הנחוצות לחשמלאי: חשמל ותאורה כולל מיקום גופי תאורה, שקעים ומתגים. 
תוכניות הנחוצות לנגר: תכנית נגרות למטבח, לארונות המקלחת, לארונות ושאר חפצי הנגרות.
תוכניות הנחוצות לרצף: תוכנית ריצוף ו"פרישות" של חדרי אמבטיות המבהירות את אופן הנחת האריחים על הקירות.
אחרי שאכין את התכניות אשלח לכם אותם במייל ונדון בהם. נעשה את זה בפגישה פרונטאלית, טלפונית או בזום, בהתאם לבחירתכם.

בדיקת התקציב לפרויקט עיצוב ביתכם

"כתב כמויות" הוא מסמך אקסל המהווה  נגזרת של תכניות העבודה. הוא מהווה את הבסיס לתקציב השיפוץ. כתב הכמויות מגדיר את כל מרכיבי השיפוץ/הבניה באופן כמותי. על פיו ניתן לקבל מבעלי המקצוע והספקים הצעות מחיר מדויקות, שניתן להשוות ביניהן. לקריאה נוספת על כתב כמויות לחצו כאן.  כתב הכמויות מכיל גם ריהוט, תאורה, וילונות, ארונות, ידיות. את עמודת המחיר בסעיפים אלה אני ממלאה על סמך ניסיוני בפרויקטים קודמים. כתב הכמויות נותן לנו הערכה ריאלית לעלות הפרויקט כולו. במילים אחרות, אתם תדעו בוודאות (בטווח של פלוס מינוס 15%), כמה יעלה עיצוב בית החלומות שלכם.  

השלב הבא בעיצוב בית : בחירת בעלי המקצוע 

אשמח לסייע בהבאת באנשי מקצוע מעולים ואמינים שעימם אני עובדת ועליהם אני סומכת. המטרה: לאפשר לכם לשכור את שירותיו של הטוב ביותר עבורכם. בעלי המקצוע שלי הם צוות מובחר שנבחר על ידי על סמך שקלול של גורמים בינהם אמינות, מקצועיות, שירותיות ומחיר. במידה ותירצו בכך, תוכלו להביא אתם את בעלי המקצוע כמובן.  לטיפים לבחירה של קבלן שיפוצים, לחצו כאן. את הפגישה עם בעלי המקצוע נבצע בביתכם. נקפיד על כללי הפגישה שיהיו נהוגים באותה עת (מסכות, כפפות וכו').

השלב הבא בעיצוב בית : ליווי בבחירת חומרים

 בשלב הזה אני אלווה אתכם לחנויות המתאימות לכם ולתקציבכם ואסייע לכם לקחת את ההחלטות. אני אחסוך לכם המון "ריצות", המון התלבטויות וגם המון כסף. "העיניים המקצועיות" שלי יעזרו לכם לעצב בית שנראה "מיליון דולר" גם עם אריחים שעולים 100 ש"ח למטר (זוהי רק דוגמא). בפגישות בחנויות אתם תגידו מה אתם אוהבים. אני כבר אדאג לייצר את החיבור וההרמוניה בין הפריטים שייבחרו. בפגישות הללו נקפיד על כללי הפגישה שיהיו נהוגים באותה עת (מסכות, כפפות וכו').

ליווי הפרויקט של עיצוב בית עד לסיומו 

 בשלב העבודות בביתכם, אגיע לאתר הבנייה כדי ווודא שהעבודה בשטח נעשית בדיוק על פי התכניות. אני אדאג לתזמון בעלי המקצוע השונים ואדריך אותכם מתי להזמין את הסחורה מספקים. אני אקפיד על דיוק בפרטים, אענה לשאלות בעלי המקצוע ואדריכה אותם. אני אפגש גם איתכם בבית וניקח החלטות "תוך כדי תנועה". אני אעשה את הכל, כדי שתקבלו את בית חלומותיכם בסוף, אבל תהיו חופשיים מדאגה במשך כל התהליך. את כל הפגישות נקיים לפי כללי הפגישה שיהיו נהוגים באותה עת (מסכות, כפפות וכו').

"הלבשת הבית" השלב האחרון בתהליך עיצוב בית

 הלבשת הבית או הום סטיילינג. זהו השלב האחרון והמהנה בתהליך עיצוב בית. הבית שלכם לובש צורה וצבע, רהיטים, ווילונות שטיחים ואביזרים. כל אלו יתנו את הטאצ' העיצובי הסופי. גם כאן אלווה ואכוון אתכם בחנויות המתאימות עד שהבית שלכם יהיה "מוכן להצטלם". לקריאה נוספת על "הום סטיילינג" לחצו כאן. 

למידע נוסף עלי:
ענבל קרקו מעצבת פנים מומלצת 
לצפייה בבתים מעוצבים פרי עבודתי לחצו כאן
לצפייה בהמלצות עליי, לחצו כאן

רוצים להפגש? צרו קשר

ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי
050-2005415

סרטון הממחיש את תהליך העבודה הייחודי של ענבל קרקו

תהליך העבודה עיצוב בית, בית שעיצבתי בגדרה, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואיצילום מבית שעיצבתי בגדרה לצפייה בפרויקט המלא לחצו

תהליך העבודה עיצוב בית, עיצוב בתלת מימד, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי. לחצו על התמונה לצפיה בעיצוב פנים של בית מודרני חם בהדמיות תחילה ואחר כך במציאות. ככה תיראו את הבית שלכם, ממש בתחילת עבודתנו

תהליך העבודה עיצוב בית, הצעת מחיר מסודרת ומפורטת לעיצוב פנים, ענבל קרקו מעצבת פנים מומלצתהצעת מחיר מסודרת ומפורטת לעיצוב ביתכם

תהליך העבודה עיצוב בית, תוכניות לביצוע, ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואיתוכניות לביצוע

תהליך העבודה עיצוב בית, כתב כמויות כלי לעמידה בתקציב נתון, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואיכתב כמויות, כלי לעמידה בתקציב נתון

Call Now Button