עיצוב משרדים, עיצוב פנים חנויות

עיצוב משרדים וחללי עבודה

עיצוב משרדים וחללי עבודה נועד לייצר מקום עבודה שנעים להיות בו ונוח לעבוד בו. העיצוב נועד גם להעביר מסר ללקוחות, מסר של מקצוענות הרלוונטי לתחום העיסוק הספציפי של בעל המשרד.

לדוגמא: עיצוב משרדים לעורכת דין ברחובות – רעות פלדר

כשרעות פנתה אלי וביקשה ממני לעצב לה את המשרדים החדשים ביקשתי ממנה תמונות להשראה. התמונה שהיא נתנה לי הייתה כל כך מדויקת, שממנה נגזר העיצוב כולו. זו הייתה התמונה שנבחרה לייצג את גוון הפנטון הקרוי קורל חי, גוון השנה של 2019. הגוון הזה התחבר לי מיד עם גווני הלוגו של רעות. עיצוב המשרד, כמו רעות, רציני ומקצועי, עם קריצה צעירה, צבעונית נשית. גוון הקורל חי, נועז מחד אבל כל כך בטוח בעצמו מאידך. בדיוק כמו רעות. לצפייה בפרויקט לחצו כאן.

עיצוב משרדים של עסק למצברים מראשון לציון

עסק לאספקה של מצברים בדרכים. הקונספט שבחרתי לעיצוב העסק הוא:  "כביש". האוירה: עיר סואנת בעזרת טפט של מנהטן, תאורה דמוית רמזור, דלפקים אפורים המדמים כבישים וריהוט בגווני אפור, שחור וצהוב. . לצפייה בפרויקט לחצו כאן.

עיצוב סטודיו לאופנה : "גילית" בפתח תקווה

עיצוב חנות-סטודיו לאופנה. ההשראה לעיצוב הסטודיו הזה, הייתה הבגדים הצבעוניים של בעלת הסטודיו.  המטרה הייתה לבטא את "הנשמה" של אותם בגדים באמצעות ריצוף, גוונים, חומרים, ריהוט ותאורה. כחלק מסגנון הרטרו בחרנו בפרקט צבעוני שמדמה עץ ממוחזר, את העמודים והקורות הדגשנו בצבעים עזים.  לצפייה בפרויקט לחצו כאן.

תהליך העבודה: עיצוב משרדים, עיצוב פנים חנויות

במהלך פגישה בינינו, אלמד את הצרכים שלכם, הסגנון שלכם, הלוגו שלכם, הלקוחות שלכם והתקציב שלכם. בהמשך נחשוב יחד מה המסר שתרצו להעביר ואני אגבש קונספט עיצובי אותו אעביר לכם בדרך של עיצוב תלת מימד והדמיות. לאחר אישור הקונספט, אערוך תוכניות לביצוע וכתב כמויות שיבדוק בעצם האם יש התאמה בין התקציב שלכם לתוכניות שלי. במידה שאין, נערוך שינויים. השלב הבא- בחירת החומרים, הגוונים ובעלי המקצוע והספקים שיעבדו על הפרויקט. בהמשך, אגיע למשרד או החנות על מנת לוודא שהביצוע נערך בדיוק על פי התכניות, אהיה בקשר עם המבצעים והספקים על מנת לענות על שאלות ולפתור בעיות. לבסוף, ניתן לבית העסק שלכם את הטאץ' העיצובי הסופי. רוצים לקבל הצעת מחיר לעיצוב משרדים? רוצים לעצב חנות? צרו קשר 050-2005415 לפרטים נוספים אודותיי לחצו כאן    ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי

 

עיצוב משרדים, משרד עורכי דין, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

רעות פלדר משרד עורכי דין. לפרויקט המלא לחצו כאן

עיצוב משרדים, משרד עורכי דין, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עסק למצברים. לפרויקט המלא לחצו כאן

עיצוב חנויות, סטודיו לאופנה גילית, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

סטודיו לאופנה גילית. לפרויקט המלא לחצו כאן

Call Now Button