רכשתם דירה חדשה ואתם עומדים בפני עיצוב דירת קבלן. גיליתם שהדרך אל דירת חלומותיכם רצופה מכשולים בסינית מדוברת?

בתהליך עיצוב דירת קבלן, אתם צריכים להגיש תכניות חשמל, להבין באינסטלציה, לבחור אינטרפוצים, לשנות מיקום של ספרינקלרים. חוץ מזה, אתם צריכים לבחור אריח לרצפה מבין 300 דוגמאות, להתאים את גוון המטבח לגוון השיש. כל אלה כלולים בעיצוב דירת קבלן ואת כל אלה אתם נדרשים לעשות בלחץ של זמן ומבלי לעשות טעויות שאחר כך תצטערו עליהם.

רגע רגע…פעם, בשנות ה- 80, עיצוב דירת קבלן היה משהו שהייתם בוודאי עושים לבד. כי ככה כולם עשו…

אבל היום, עם הדרישות של כולם לדירה מעוצבת ומדויקת לטעם האישי, לסגנון ולצרכים. נוכח מחירי הדירות, אין סיבה שזה יהיה ככה. אין סיבה שלא תהיה לכם דירה מושלמת. ובשביל שלמות, אתם צריכים להעזר במעצבת פנים. אני עובדת עם אנשים שעכשיו תורם להגשים את דירת חלומותיהם, שהיא מודרנית וחמימה, פונקציונלית, יוקרתית ומיוחדת. שיטת העבודה הייחודית שלי, מבטיחה שתהיו בטוחים ורגועים שתקבלו את הדירה שאתם חולמים עליה. 
יש לי את הידע והניסיון (משנת 2008), לתכנן חלל נכון והרמוני, לנצל נכון את שטח הדירה ולקלוע לצרכים והרצונות שלכם. אני יודעת לשרטט תכניות לביצוע, לייעץ לכם בבחירת חומרים, לפקח על הביצוע ובסוף בסוף, להלביש את הדירה שלכם ולהגשים את בית חלומותיכם. התהליך מתחיל בשיחת טלפון בה נשוחח על ציפיותיכם, על הדרישות שלכם והחלומות שלכם ובה אסביר לכם כיצד אני יכולה לעזור לכם. 

חבילות לעיצוב דירה מקבלן, ע"פ תקציב:

בעיצוב דירות מקבלן יש 3 שלבים ברורים:
1. תכנון ובחירת חומרים
2. ליווי הבנייה ופיקוח
3. "הלבשת הבית" (הום סטיילינג), תכנון פריטי נגרות ועיצוב הדירה לאחר קבלת מפתח. 

1.עיצוב דירת קבלן – חבילת Basic:

זו החבילה הבסיסית והכי קריטית, כי מדובר כאן בתכנון וביצוע של תשתיות הדירה: קירות, חשמל, אינסטלציה, תכנן מיזוג אויר, ריצוף וחיפויים, עיצוב מקלחות ומטבח. היא כוללת את שלב 1 בלבד: תכנון ובחירת חומרים. התכנון של הדירה מתחיל כאמור בתלת מימד ואחר כך מופקות תכניות לביצוע עבור הקבלן. חבילת עיצוב זו כוללת את כל ההתנהלות מול "שינויי דיירים" כולל פגישות ובדיקת התמחור שלהם. בד בבד עם התכנון, אלווה אתכם לחנויות לבחירה של מטבח, אריחים, ברזים וכלים סניטריים, שיש למטבח ודלתות. העבודה על חבילת ה- Basic מסתיימת תוך כ- 4 חודשים. החבילה אינה כוללת: ליווי לאורך תקופת הבנייה ופיקוח על עבודת הקבלן. כמו כן היא אינה כוללת את "הלבשת הדירה" (הום סטיילינג) ותכניות נגרות (פרט למטבח). עלות חבילה זו משתנה לפי מספר החדרים בדירה. לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם או צרו קשר טלפוני. 050-2005415

2. עיצוב דירת קבלן – חבילת Basic פלוס

חבילת עיצוב זו כוללת את כל מה שיש בחבילת Basic (תכנון ובחירת חומרים) ובנוסף גם ליווי ופיקוח לכל אורך תקופת הבנייה עד לקבלת מפתח. 
במהלך הפיקוח אני מגיעה לדירה ובודקת את הכל: את מיקומי הקירות, את הכנות החשמל והאינסטלציה ומיזוג האויר, את הריצוף וכו'. כמו כן אני זמינה לשאלותיכם לכל אורך תקופת הבנייה ונותנת ייעוץ טלפוני או באמצעות וואטסאפ. הליווי נמשך כשנתיים- עד למועד קבלת המפתח. החבילה אינה כוללת את "הלבשת הדירה" ועיצוב לאחר קבלת מפתח. עלות חבילה זו משתנה לפי מספר החדרים בדירה. לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם או צרו קשר טלפוני. 050-2005415.

3.  עיצוב דירה מקבלן- חבילת Premium

חבילה זו מיועדת לאנשים שרוצים ללכת עד הסוף ורוצים דירה כמו בז'ורנאלים. היא כוללת ליווי בשלבים 1+2+3, כלומר כוללת גם "הלבשת הבית" עד לפרט האחרון, עד לדירת החלומות שלכם. בשלב זה נלך לבחור ריהוט, תאורה, טקסטיל, טפטים, פרקטים, שטחים, וילונות, אקססוריז ועוד.
אכין תכניות נגרות ופרטי גבס שיבנו על ידי נגר ושיפוצניק אחרי קבלת מפתח.
אלווה אתכם עד שהדירה שלכם תהיה ראויה לצילום ולפרסום במגזין עיצוב מוביל. כל התמונות משמאל הם מדירות שעיצבתי במסלול Premium . עלות חבילה זו משתנה לפי מספר החדרים בדירה. לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם או צרו קשר טלפוני. 050-2005415

אז איך זה שהלקוחות שלי בטוחים ורגועים שיקבלו את הבית שהם חולמים עליו? 

1. עיצוב בתלת מימד. שיטת העבודה שלי ייחודית. להבדיל ממעצבות אחרות, אני מתחילה בעיצוב בתלת מימד בשילוב הדמיות, כדי להקל עליהם להיות שותפים מלאים בתהליך התכנון. התלת מימד מלווה אותנו לכל אורך תהליך העיצוב (בד"כ כשנתיים), כדי להקל עליכם את הבחירות וההתלבטויות שבדרך. זו דרך עבודה כל כך ידידותית עבורכם.  
2. אני ציירת, ככה הגעתי לעולם עיצוב הפנים. ככה שהכשרון שלי הוא בבחירת גוונים, יצירת קומפוזיציה והתאמת חומרים. בדיוק מה שאתם צריכים.
3. אני מקשיבה לכם באמת ומקפידה מאוד להגיע אליכם ללא אגו. אני מודעת היטב לתפקיד שלי: לעצב את הדירה בטעם ובסגנון שלכם, כאילו עיצבתם אותה בעצמכם. בעבודה איתי אין ויכוחים ומאבקי כוחות. אני אתעקש על מה שנכון ועקרוני ויחד עם זאת אעצב את הדירה בדיוק בטעם שלכם. 
4. אני מומחית גם בפנג שואי, זהו בונוס ללקוחות שלי, הדירות שאני מעצבת לא רק יפות ונוחות, כי אן גם בעלות אנרגיה נהדרת, והן מקדמות בריאות ופרנסה. 

תהליך בניה ועיצוב דירה מכיל אלפי פרטים ומעורבים בו עשרות ספקים ובעלי מקצוע.
על כל אלה אנצח אני ברגישות ובמקצועיות, בזמן שאתם ממשיכים בעיסוקיכם. 
האם אתם בכלל זקוקים למעצבת פנים?

לא כולם מצפים לקבל בית כמו בג'ורנאלים, אז בואו נבדוק תחילה אם אתם זקוקים למעצבת פנים. כדי לבדוק זאת, כנסו לשאלון הבא: 
בחן את עצמך: האם אתם זקוקים למעצבת פנים לעיצוב דירת קבלן

שוקלים לעצב לבד ללא   מעצבת פנים לעיצוב דירת קבלן? לחצו כאן

  לפרטים נוספים, צרו קשר

לצפייה בפרויקטים שלי, לחצו כאן

ענבל קרקו, מעצבת פנים, 050-2005415
 

דוגמאות לדירות קבלן שעיצבתי

עיצוב דירה מקבלן, מטבח וסלון בדירה שעיצבתי ברחובות, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי
עיצוב דירה מקבלן, מטבח ופינת אוכל בדירה שעיצבתי ברחובות, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי
עיצוב דירה מקבלן, סלון שעיצבתי בדירה בראשון לציון, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי
עיצוב דירה מקבלן, מטבח שעיצבתי לדירה ברחובות, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי
עיצוב דירה מקבלן, סלון בדירה ברחובות, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי