בין אם מדובר בשיפוץ וילה יוקרתית, עיצוב דירה מקבלן, או עיצוב בית בתהליך בניה, תהליך העבודה עיצוב פנים אצלי, הוא אותו תהליך והוא כולל את השלבים הבאים:  

תהליך העבודה עיצוב פנים מתחיל בשיחת טלפון בה אתן לכם פרטים ראשוניים. בהמשך נתקדם לפגישת הכרות. בפגישה זו נכיר אחד את  השני, אקשיב לצרכים ולרצונות שלכם, נשוחח על יתכנות ותקציב ואציג בפניכם את דרך העבודה שלי. בהמשך לאותה פגישה, אתם תשלחו לי דוגמאות לעיצובים שאתם אוהבים, כדי שאבין את הסגנון הייחודי שלכם. זו תהיה ההשראה שלי לפרויקט שלכם. כדי להבין בדיוק איך השראה הופכת ליצירה לחצו כאן. במידה ותהיו מעונינים בייעוץ כבר בשלב הזה, נוכל לבצע את הפגישה בבית שלכם, עם התכניות, במהלכה אציע לכם מספר רעיונות תיכנוניים, אתן ייעוץ בנושא חומרים, גוונים, בעלי מקצוע ואענה לכל שאלה שלכם. בסופה של פגישה זו אערוך עבורכם תקציב ראשוני, כדי שתבינו על איזה סדר גודל של תקציב אנחנו מדברים. להבדיל מפגישת היכרות, פגישת ייעוץ היא פגישה בתשלום. 

הצעת מחיר לעיצוב פנים

תקבלו הצעה מפורטת ומנומקת לעיצוב החלל שלכם. ההצעה מודולרית ומפורטת על פי תהליך העבודה עיצוב פנים : תכנון בתלת מימד, עם או בלי פנג שואי, תכניות עבודה, כתב כמויות, פגישות בחנויות ופיקוח עליון.

ייעוץ פנג שואי לחלל

במידה ותירצו  בכך, אשמח להציע ייעוץ  פנג שואי  לבית שלכם ולתכנן אותו בהתאם לכך. בית שמתוכנן על פי הפנג שואי, הוא בית שמקדם בריאות, שפע כלכלי, זוגיות טובה ומערכות יחסים טובות. במידה ואינכם מעונינים בפנג שואי, לא חובה. פנג שואי הוא תוספת ל תהליך העבודה עיצוב פנים. 

שלב התכנון הרעיוני – עיצוב פנים בתלת מימד

לאחר שהבנתי את מה שאתם רוצים ואת הסגנון הרצוי לכם, אכין תכנית תלת מימדית של הדירה או של החלל. זהו בעיני החלק הכי חשוב בתהליך העבודה עיצוב פנים. המודל התלת מימדי, אותו תיראו מכל זוית אפשרית, כולל שינויים בקירות, העמדת ריהוט, קירות דקורטיבים, נישות, מעט תאורה והנמכות גבס. בדרך כלל אכין 2 אופציות לבחירתכם. תוכנית זאת מטרתה – להראות לכם כיצד ניתן לנצל את החלל בצורה מקסימאלית לתועלתכם: למצות את מקומות האחסון בדירה, להכניס מה שיותר אור טבעי לתוכה ולהוות בסיס לתכנון התאורה. מתוכנית זו יגזרו תוכניות העבודה, תכנית החשמל וכתב הכמויות. אחרי שעיבדנו ביחד את המודל התלת מימדי, כולל שינויים on line שיתבצעו בנוכחותכם, אשלח לכם מצגת לאישור, בה תיראו את כל חללי הבית מזויות שונות. בסיום שלב זה, תהיו בטוחים ורגועים שזהו הבית שחלמתם עליו. על מנת להבין טוב יותר את הערך של עיצוב בתלת מימד, אני ממליצה שתצפו בסרטון שמופיע בעמוד זה מצד שמאל למעלה. 

תכניות: לביצוע סט של תכניות דו מימדיות, מקצועיות, המשורטטות בשפה אדריכלית, על פיהן יישמו בעלי המקצוע השונים את העיצוב שהוחלט על ידינו:
 • תכניות הריסה, בניה ואינסטלציה- מתארות מיקום של קירות, כלים סניטריים וכוללות מידות וגבהים.
  מבטים וחתכים אנכיים של המבנה להבהרה של העיצוב לקבלן הבניה.
  תכנית חשמל ותאורה- כוללת מיקום של גופי תאורה, שקעים ומתגים, מידות וגבהים. 
  תוכנית נישות והנמכות גבס- כוללת מידות מדויקות והנחיות לקבלן הגבס.
  תוכניות נגרות- כוללות את כל המידע לנגר, לבניה של ארונות ושאר חפצי הנגרות.
  תוכנית ריצוף ופרישות של חדרי אמבטיות- המבהירות מיקום של ברזים, סוגי חיפויים ואופן הנחתם על הקירות.

כתב כמויות – ניהול התקציב של הפרויקט שעובר עיצוב פנים

מסמך אקסל הנבנה על ידי על סמך תכניות העבודה והוא מהווה את הבסיס להערכת התקציב לשיפוץ כולו. כתב הכמויות מגדיר את כל מרכיבי השיפוץ/הבניה באופן כמותי. על פיו ניתן לפנות לבעלי המקצוע ולקבל הצעות מחיר מדויקות שניתן להשוות ביניהן. לקריאה נוספת על כתב כמויות לחצו כאן. 

בחירת בעלי המקצוע 

אשמח לסייע בהבאת באנשי מקצוע מעולים ואמינים שעימם אני עובדת ועליהם אני סומכת במטרה לאפשר לכם לשכור את שירותיו של הטוב ביותר עבורכם. לטיפים לבחירה של קבלן שיפוצים, לחצו כאן. 

ליווי בבחירת חומרים לעיצוב פנים

 בשלב הזה אני אלווה אתכם לחנויות המתאימות לצרכיכם ולתקציבכם ואסייע לכם לקחת את ההחלטות, כי "עיניים מקצועיות", רואות אחרת. בכך אני אחסוך לכם המון "ריצות", המון התלבטויות וגם כסף. 

ניהול הפרויקט ובדיקת תאימות ביצוע עד לסיומו 

 הקפדה על כך שהעבודה בשטח נעשית בדיוק על סמך התכניות, תיזמון בעלי המקצוע השונים, הקפדה על דיוק בפרטים – הכול כדי שתוכלו לקבל את בית חלומותיכם בסוף, אבל להיות חופשיים מדאגה כבר מההתחלה.

"הלבשת הבית" השלב האחרון בתהליך העבודה עיצוב פנים

 הום סטיילינג. זהו השלב המהנה  בתהליך, הבית שלכם לובש צורה וצבע, רהיטים, ווילונות שטיחים, ואביזרים. כל אלו נותנים את המגע הסופי. גם כאן אלווה אתכם ואכוון אתכם בחנויות המתאימות ואלווה אתכם עד שהבית שלכם יהיה "מוכן להצטלם". לקריאה נוספת על "הום סטיילינג" לחצו כאן. 

לצפיה בקליפ עבודות נבחרות שלי לחצו כאן
למידע נוסף למה כדאי לקחת מעצבת פנים, לחצו כאן
לצפייה במגוון פרוייקטים שלי לחצו כאן
לצפייה בהמלצות עליי, לחצו כאן
כ
די להבין מה ההבדל בין אדריכל ומעצבת פנים ומי יותר מתאים לפרויקט שלכם לחצו כאן

 

ואם אתם רוצים להפגש, פשוט צרו קשר

ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי
050-2005415

 

 

 

 

 

 

 

סרטון הממחיש את תהליך העבודה הייחודי של ענבל קרקו 

תהליך העבודה עיצוב פנים, עיצוב בתלת מימד, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

ככה תיראו את הבית שלכם, ממש בתחילת עבודתנו

תהליך העבודה עיצוב פנים, הצעת מחיר מסודרת ומפורטת לעיצוב פנים, ענבל קרקו מעצבת פנים מומלצת

הצעת מחיר מסודרת ומפורטת לעיצוב ביתכם

תהליך העבודה עיצוב פנים, תוכניות לביצוע, ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי

תוכניות לביצוע

תהליךל העבודה עיצוב פנים, כתב כמויות כלי לעמידה בתקציב נתון, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

כתב כמויות, כלי לעמידה בתקציב נתון