עיצוב פנים הוא תחום רחב וכל מעצבת בוחרת להתמקד במספר תחומים. להלן התחומים בהם אני מומחית:

שירותי המשרד, עיצוב פנים של דירות או בתים המיועדים לשיפוץ. ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב פנים של דירות או בתים פרטיים ותכנון השיפוץ

הכל מתחיל בפגישה איתכם על כוס קפה בה נדון בצרכים שלכם כמשפחה, ברצונות שלכם, בסגנון וכמובן בתקציב שלכם. התכנון הראשוני יהיה בתלת מימד, כדי שתבינו היטב כל חלל וחלל ותוכלו להיות מעורבים. בהמשך, אפיק תכניות לביצוע וכתב כמויות, כדי שנוכל לוודא שאתם עומדים בתקציב שהגדרנו. בהמשך, נצא ביחד לבחור ולקנות את כל החומרים. בסיום התכנון יתחיל הביצוע עם בעלי המקצוע שבחרנו ביחד. אני אעשה פיקוח עליון בשלבי השיפוץ השונים ואלווה אתכם עד לשלב האחרון והכיפי: הלבשת הבית. אני יודעת איך מגשימים לכם את החלום ועל הדרך גם נהנים. כדי לראות פרויקטים שעיצבתי ותכננתי, כנסו לבתים מעוצבים.

מידע נוסף
שירותי המשרד, פגישת ייעוץ לפני שיפוץ, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

פגישת ייעוץ לעיצוב הבית

אתם חולמים על בית מעוצב כמו במגזינים? הבית שלכם חשוך או לא נעים או חסר סגנון אחיד? אתם רוצים לעשות שינוי, אבל לא יודעים מה ואיך וכמה זה עולה? אתם חוששים להתחיל שיפוץ ולהסתבך כי חסר לכם מידע? עניתם בחיוב על יותר משאלה אחת? אתם  זקוקים לייעוץ לעיצוב הבית. כמעצבת פנים מנוסה ומומלצת, אני מציעה לכם שעתיים של ייעוץ לעיצוב הבית. ייעוץ ממוקד בבית שלכם, במהלכן אקשיב לכם ואציע לכם כיצד ניתן לשדרג אותו, במסגרת התקציב שיש ברשותכם (או לחלופין, אתן לכם הערכה גסה, כמה יעלה השיפוץ אותו אתם מתכננים). הפגישה בתשלום. במידה ונמשיך לעבוד ביחד, הוא יקוזז מעלות העבודה. 

 

מידע נוסף
שירותי המשרד, עיצוב דירה מקבלן, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב דירה מקבלן

רכשתם דירה מקבלן? מזל טוב. אם אתם רוצים להפוך אותה לדירת חלומותיכם, יש תהליך שתצטרכו לעבור: "שינויי דיירים", הגשת תכניות, בחירת חומרים ועוד. אתם זקוקים לליווי של מעצבת פנים. כמעצבת פנים מנוסה ומומלצת, יש לי את הידע והניסיון "להכנס לתוך הראש" שלכם, לעשות copy paste לחלום שלכם ולהוביל אתכם בדרך עד להגשמתו. זה אומר לתכנן חלל נכון והרמוני, לנצל נכון את שטח הדירה, לשלב את החומרים והגוונים בדרך הרמונית ולעשות את כל אלה מבלי שתצטרכו "לפשוט רגל". התהליך מתחיל בעיצוב בתלת מימד, ממשיך בהכנת תכניות לביצוע, ליווי לבחירת החומרים ופיקוח עליון לאורך כל התקופה (בד"כ כשנתיים). כדי לדעת אם אנחנו רוצים לעבוד ביחד, אני מזמינה אתכם לפגישת הכרות לא מחייבת, במשרד שלי, עם התכניות שלכם. הפגישה ללא עלות ובסיומה אתן לכם הצעות מחיר לליווי שלי בכמה רמות. פרטים על חבילות העיצוב שלי לדירה מקבלן, ראו במידע נוסף.  לחצו כאן לצפיה בדירת קבלן שעיצבתי

מידע נוסף
שירותי המשרד, עיצוב פנים של בית בבניה, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב פנים של בית בבניה וליווי בתהליך הבניה

אתם בונים בית ויש לכם אדריכל, אך הוא אינו עוסק בעיצוב פנים? אתם תזדקקו לעזרה וליווי של מעצבת פנים בתהליך הבנייה. למה? כי תצטרכו לקחת מיליון החלטות שאין לכם שמץ של הבנה בהם. כמעצבת פנים מומלצת, אני רואה את כל התמונה, דואגת לכך שיהיה קונספט עיצובי אחד שעובר כחוט השני בין החללים השונים, ומחבר את כל החלקים לתמונה אחת הרמונית. אני אתרגם עבורכם את התכניות האדריכליות לתלת מימד, אפיק תכניות לביצוע בהתאם לשינויים עליהם נחליט, אצא איתכם לרכוש חומרים, תאורה, ריהוט ואגיע לאתר הבנייה, כדי לוודא שהכל מתבצע בדיוק כמו שתכננו. הליווי שלי, ימנע מכם ביצוע שגיאות, עוגמת נפש ועצבים, יחסוך לכם הוצאות מיותרות והכי חשוב, אמנע מכם אכזבות. אני אתנהל עבורכם מול הקבלנים ובעלי המקצוע ואדאג לכך שהם יעשו את המקסימום עבורכם. לחצו כאן כדי לראות בית בבניה שעיצבתי. 

מידע נוסף

שירותי המשרד, הום סטיילנג השלב האחרון של עיצוב פנים, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

הום סטיילינג – השלב האחרון של עיצוב פנים

הום סטיילינג = הלבשת הבית = עיצוב פנים ללא שבירת קירות וללא שיפוצים נרחבים. התהליך כולל פגישת ייעוץ ראשונית, בת שעתיים, במהלכה נגבש קונספט ונדבר על צרכים, חלומות ומאווים. בהמשך אלווה אתכם לרכישת ריהוט, תאורה, גוונים לקירות, וילונות, טפטים, פרקטים וכו'.הום סטיילינג הוא תהליך עיצוב קצר וזול יחסית, שעשוי לחולל מהפך ולהפוך את הדירה/הבית לבית אמיתי, חמים ונעים. רוצים להבין יותר ולראות "לפני ואחרי" של בית שעשיתי לו "הום סטיילינג"? לחצו על מידע נוסף.

מידע נוסף
שירותי המשרד, ייעוץ פנג שואי הצד ההוליסטי של עיצוב פנים, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

ייעוץ פנג שואי

פנג שואי היא תורה שעוסקת בדרך הנכונה לתכנן חלל, כך שיהיו בו שפע כלכלי, בריאות ומערכות יחסים טובות. פנג שואי אינו עוסק ביופי ובנוחות, אלה באיכות חיים. עיצוב על פי עקרונות הפנג שואי, יוצר בית שהחיים בו קלים יותר, שמערכות היחסים מספקות יותר, שהבריאות בו טובה יותר ושיש בו שפע כלכלי. ייעוץ פנג שואי עשוי לעמוד בפני עצמו, או להיות תחילתו של תהליך עיצוב בית. בשני המקרים אני מקפידה לתת את הייעוץ בגישה חיובית, כך שתוכלו להפיק ממנו את המקסימום.
לצפיה בדירה שעוצבה על פי הפנג שואי לחצו כאן

מידע נוסף

שירותי המשרד, עיצוב פנים של משרדים, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב פנים של משרדים

עיצוב פנים של משרדים מתחיל בבירור הצרכים שלכם, הרצונות והסגנון המבוקש. כמעצבת פנים מומלצת,  אני מציעה לכם עיצוב שמתבצע בתלת מימד תחילה, על מנת שתבינו בדיוק, כיצד העיצוב משרת את העסק. מטרת העיצוב: לייצר אוירת חופש בסביבת העבודה, לשדר את המסר של העסק וליצר נוחות וזרימה בסביבת העבודה. אחרי שלב התלת מימד, אכין תכניות לביצוע וכתב כמויות, על מנת שנוכל לוודא שאנחנו עומדים בתקציב שהגדרתם. בהמשך אדאג לרכישה של כל החומרים, הריהוט, התאורה ואבצע פיקוח עליון על הביצוע. בתמונה, משרד למצברים שעוצב על ידי בקונספט של כביש.  לצפיה בפרויקט המלא לחצו כאן

שירותי המשרד, עיצוב פנים של חנויות, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי


עיצוב פנים של חנויות

כמעצבת פנים מומלצת, אני עוסקת גם בעיצוב של חנויות. עיצוב חנות מתחיל בפגישה איתכם, בעלי החנות, על מנת להבין מה אתם מוכרים? מי קהל היעד שלכם? מה האופי של המותג ומה התקציב לעיצוב החנות. בהמשך, נגבש יחד קונספט עיצובי: שפה גרפית שתתבטא בצורות, חומרים, גוונים ושתעביר מסר לא מילולי ללקוחות שלכם. התכנון יתבצע בתלת מימד ולאחריו אכין תכניות עבודה וכתב כמויות. בהמשך נבחר יחד את בעלי המקצוע, שיוציאו לפועל את תכניותי ונצא יחד לקנות את החומרים. בצילום: סטודיו לאופנה שהוא גם חנות, עוצב בדרך צבעונית, שמזכירה את הבדים והסגנון של המעצבת. כשלקוחות החנות נכנסים לסטודיו, הם מרגישים שמחים ועליזים, וזה בדיוק המסר אותו מעבירים גם הבגדים. לצפיה בחנות שעיצבתי לחצו כאן 

מידע נוסף