עיצוב פנים הוא תחום רחב וכל מעצבת בוחרת להתמקד במספר תחומים. להלן התחומים בהם אני מומחית:

שירותי המשרד, עיצוב פנים של דירות או בתים המיועדים לשיפוץ. ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב פנים של דירות או בתים פרטיים, המיועדים לשיפוץ

הכל מתחיל בפגישה איתכם על כוס קפה בה נדון בצרכים שלכם כמשפחה, ברצונות שלכם, בסגנון וכמובן בתקציב שלכם. התכנון הראשוני יהיה בתלת מימד, כדי שתבינו היטב כל חלל וחלל ותוכלו להיות מעורבים. בהמשך, אפיק תכניות לביצוע וכתב כמויות, כדי שנוכל לוודא שאתם עומדים בתקציב שהגדרנו. בהמשך, נצא ביחד לבחור ולקנות את כל החומרים. בסיום התכנון יתחיל הביצוע. אני אעשה פיקוח עליון בשלבי השיפוץ השונים: הריסה, בניה, ריצוף, חשמל, אינסטלציה, מיזוג אויר ועוד. אני אלווה אתכם עד לשלב האחרון והכיפי: הלבשת הבית, ממש עד לרמת הואזה שתעמוד על המזנון.  
כמעצבת פנים מומלצת, יש לי את הידע והניסיון לתכנן נכון חללים הרמוניים, לנצל שטחים בצורה אופיטמאלית, ולהגשים לכם את החלום. 
על מנת לראות פרויקטים שתכננתי עבורם את השיפוץ, כנסו לבתים מעוצבים.

מידע נוסף
שירותי המשרד, עיצוב פנים של בית בבניה, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב פנים של בית בבניה וליווי בתהליך הבניה

אתם בונים בית ויש לכם אדריכל, אך הוא אינו עוסק בעיצוב פנים?
אתם תזדקקו לעזרה וליווי של מעצבת פנים בתהליך הבנייה.
למה? כי תצטרכו לקחת מיליון החלטות שאין לכם שמץ של הבנה בהם.
כמעצבת פנים מומלצת, אני רואה את כל התמונה, דואגת לכך שיהיה קונספט עיצובי אחד שעובר כחוט השני בין החללים השונים, ומחבר את כל החלקים לתמונה אחת הרמונית. אני אתרגם עבורכם את התכניות האדריכליות לתלת מימד, אפיק תכניות לביצוע בהתאם לשינויים עליהם נחליט, אצא איתכם לרכוש חומרים, תאורה, ריהוט ואגיע לאתר הבנייה, כדי לוודא שהכל מתבצע בדיוק כמו שתכננו.
הליווי שלי, ימנע מכם ביצוע שגיאות, עוגמת נפש ועצבים, יחסוך לכם הוצאות מיותרות והכי חשוב, אמנע מכם אכזבות. 
אני אתנהל עבורכם מול הקבלנים ובעלי המקצוע ואדאג לכך שהם יעשו את המקסימום עבורכם. 

מידע נוסף
שירותי המשרד, עיצוב פנים של דירה מקבלן, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב פנים של דירה מקבלן

עיצוב פנים של דירה מקבלן הוא בעצם עיצוב של דירה חדשה עם תכנון סטנדרטי לגמרי, שנקנתה "על הנייר" והפיכתה לבית חלומות, שתפור בדיוק לצרכים והרצונות שלכם. כמעצבת פנים מומלצת, יש לי את הידע והניסיון לתכנן חלל נכון והרמוני, לנצל נכון את שטח הדירה, לשלב את החומרים והגוונים בדרך שיהיה נעים לעיניים ולעשות את כל אלה מבלי שתצטרכו "לפשוט רגל". התהליך מתחיל בעיצוב בתלת מימד, כדי שתבינו איך בדיוק תראה הדירה שלכם. 
התהליך שאורכו בד"כ כשנתיים, מתחיל בפגישת הכרות, במשרד שלי, עם התכניות שלכם, בה נשוחח על ציפיותיכם, על הצרכים שלכם והחלומות שלכם ועל הסגנון הרצוי לכם. הפגישה ללא עלות ובסיומה אתן לכם הצעת מחיר לעבודה שלי. כמעצבת פנים מומלצת, אני מציעה שירותי עיצוב לדירות קבלן בכמה רמות. ראו במידע נוסף.  

מידע נוסף
שירותי המשרד, ייעוץ פנג שואי הצד ההוליסטי של עיצוב פנים, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

ייעוץ פנג שואי: הצד ההוליסטי של עיצוב פנים

פנג שואי היא תורה סינית עתיקה שעוסקת בדרך הנכונה לתכנן חלל, כך שיהיו בו שפע כלכלי, בריאות ואהבה. להבדיל מ עיצוב פנים, פנג שואי אינו עוסק במראה החלל, אלה בדרך בה תכנונו משפיע על איכות החיים של דייריו. ייעוץ פנג שואי הוא דרך נהדר להפיק מבית/דירה או משרד את המקסימום, הרבה מעבר ליופי, יוקרה ונוחות. כמעצבת פנים מומלצת, אני יכולה להבטיח לכם שעיצוב על פי עקרונות הפנג שואי, יוצר בית שהחיים בו קלים יותר, שמערכות היחסים מספקות יותר, שהבריאות בו טובה יותר ושיש בו שפע בכל המובנים. ייעוץ פנג שואי עשוי לעמוד בפני עצמו, או להיות תחילתו של תהליך עיצוב בית. בשני המקרים אני מקפידה לתת את הייעוץ בגישה חיובית, כך שתוכלו להפיק ממנו את המקסימום, גם אם אינכם מוכנים עדיין לבצע שינויים גדולים.

מידע נוסף
שירותי המשרד, הום סטיילנג השלב האחרון של עיצוב פנים, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

הום סטיילינג – השלב האחרון של עיצוב פנים

הום סטיילינג = הלבשת הבית = עיצוב פנים ללא שבירת קירות וללא שיפוצים נרחבים. התהליך כולל פגישת ייעוץ אחת או יותר (בהתאם לצורך) במהלכה נגבש קונספט ונדבר על צרכים, חלומות ומאווים, בהמשך אלווה אתכם לרכישת ריהוט, תאורה, צבעים, וילונות וכו'. כמעצבת פנים מומלצת, אני מבטיחה לכם שהום סטיילינג הוא תהליך עיצוב קצר וזול יחסית, שעשוי לחולל מהפך ולהפוך את הדירה/הבית לבית אמיתי, חמים ונעים. רוצים להבין יותר ולראות "לפני ואחרי" של בית שעשיתי לו "הום סטיילינג"? לחצו על מידע נוסף.

מידע נוסף
שירותי המשרד, עיצוב פנים של משרדים, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב פנים של משרדים

עיצוב פנים של משרדים מתחיל בבירור הצרכים שלכם, הרצונות והסגנון המבוקש. כמעצבת פנים מומלצת,  אני מציעה לכם עיצוב שמתבצע בתלת מימד תחילה, על מנת שתבינו בדיוק, כיצד העיצוב משרת את העסק. מטרת העיצוב: לייצר אוירת חופש בסביבת העבודה, לשדר את המסר של העסק וליצר נוחות וזרימה בסביבת העבודה. 
אחרי שלב התלת מימד, אכין תכניות לביצוע וכתב כמויות, על מנת שנוכל לוודא שאנחנו עומדים בתקציב שהגדרתם. בהמשך אדאג לרכישה של כל החומרים, הריהוט, התאורה ואבצע פיקוח עליון על הביצוע. בתמונה, משרד למצברים שעוצב על ידי בקונספט של כביש.  

שירותי המשרד, עיצוב פנים של חנויות, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי


עיצוב פנים של חנויות

כמעצבת פנים מומלצת, אני עוסקת גם בעיצוב של חנויות.
עיצוב חנות מתחיל בפגישה איתכם, בעלי החנות, על מנת להבין מה אתם מוכרים? מי קהל היעד שלכם? מה האופי של המותג ומה התקציב לעיצוב החנות. בהמשך, נגבש יחד קונספט עיצובי: שפה גרפית שתתבטא בצורות, חומרים, גוונים ושתעביר מסר לא מילולי ללקוחות שלכם.
התכנון יתבצע בתלת מימד ולאחריו אכין תכניות עבודה וכתב כמויות. בהמשך נבחר יחד את בעלי המקצוע, שיוציאו לפועל את תכניותי ונצא יחד לקנות את החומרים. בצילום: סטודיו לאופנה שהוא גם חנות, עוצב בדרך צבעונית, שמזכירה את הבדים והסגנון של המעצבת. כשלקוחות החנות נכנסים לסטודיו, הם מרגישים שמחים ועליזים, וזה בדיוק המסר אותו מעבירים גם הבגדים.  

מידע נוסף
שירותי המשרד, עיצוב פנים פגישת ייעוץ, ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

עיצוב פנים – פגישת ייעוץ

אתם חולמים על בית מעוצב כמו במגזינים? הבית שלכם חשוך או לא נעים או חסר סגנון אחיד? 
אתם רוצים לעשות שינוי, אבל לא יודעים מה ואיך וכמה זה עולה? 
אתם חוששים להתחיל שיפוץ ולהסתבך כי חסר לכם מידע? 
עניתם בחיוב על יותר משאלה אחת? אתם  זקוקים לייעוץ לפני שיפוץ!
כמעצבת פנים מומלצת, אני מציעה לכם שעה וחצי של ייעוץ ממוקד בבית שלכם, במהלכן אקשיב לכם ואציע לכם כיצד ניתן לשדרג אותו, במסגרת התקציב שיש ברשותכם (או לחלופין, אתן לכם הערכה גסה, כמה יעלה השיפוץ אותו אתם מתכננים). 
הפגישה בתשלום. במידה ונמשיך לעבוד ביחד, הוא יקוזז מעלות העבודה. 

מידע נוסף